Bábika Pazúr Stroj Mini Automate Predajné Candy Stroj Grabber Arcade Ploche Chytil Zábavnej Hudby Vtipné Hračky Gadgets Deti

€22.27 €26.20

1.Time režim: Normálny čas sa zobrazí na sn

2.Herný režim: Stlačte ľubovoľný kláves, aby sa displej rozsvieti a potom vložiť mince do štrbiny a môžete posunutím ovládača nahor, nadol, doľava, a doprava vyhľadajte polohu pobiť a stlačením tlačidla NADOL nechajte pobiť chytiť malý darček. Po postihovania malý darček, žiadna operácia, je potrebné, pobiť sa automaticky vráti a pošleme malý darček darček ukončiť.

3.Budík režim: PEVNÝ režim: budík čas je hore, budík zvoní, vložiť mince do štrbiny, chytiť loptu a chcete zvonenie budíka vypnúť, inak alarm bude pokračovať na zvuk, až kým lopta je chytený. NORMÁLNY režim: Keď nastane čas je hore, budík zvoní, vložiť mince do mince slotu, a spustite hru chytanie lopty. Bez ohľadu na to, loptu, nie je chytený, budík sa vypne.

Farba: Ružová

Materiál: ABS

Veľkosť: 12*12*19 CM

Obsah Balenia:

1 * Bábika Pazúr Stroj

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


  • Upozornenie: uchovávajte mimo formulára požiaru
  • Číslo Modelu: Bábika Pazúr Stroj
  • Tému: Fantasy & Sci-Fi
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Vekové Rozpätie: 8~13 Rokov
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: vintage predajné automaty, legi pazúr stroj, acceptor, candy grabber stroj, tekken 7, cool gadget, 20 km rc auto, pinball stroj arcade skrine, arcad, neogeo x.

Môžete tiež rád