Picasso 918 Pimio Snový Polka Čierna s Zlata Klip Pero Roller, Ušľachtilý Darčeka Voliteľné pre Mužov a Ženy Business Office Pero

€38.89

Špecifikácia: Značka: Picasso / Pimio 918 Pero Spp: Push typ Písanie Bod: F (Asi 0,5 mm) Náplň: Medzinárodná štandardná Dĺžka(Cca): 143mm ; Hmotnosť(Cca):39g ; Priemer(Cca): 12 mm Aplikácie Scéna: Pracovňa/Business/Študent/Písanie/Darček/Calligraphy/Home

Balík obsahuje: pero Roller x 1, alebo s darčeka ak ste ju vyberte. PS: Vzhľadom na darčekové krabice sú aktualizované rýchlo,rôznych šarží majú rôzne verzie,sme nemôže zaručiť darčekové krabice sú všetky rovnaké, ako je znázornené na obrázku.Ale stále sú to vznešené.Prosím undersatnd.Ďakujem.

Picasso 918 Pimio Snový Polka Čierna s Zlata Klip Pero Roller, Ušľachtilý Darčeka Voliteľné pre Mužov a Ženy Business Office Pero:

Dve farby, z čistého zlata a striebra zobraziť tiché a pokojné postoj,a to vyzerá ako anjel pádu na zem.S exkluzívnymi rytie technika,to je zasnená,fascinujúce a tiež módne.Nie ste ochotní zostať tak bežné, ako nudný ako je voda,tak ste zapletený.Po pohľade na stovky krát v sen, ale len držať snové polka,známky, krásne krivky a pochopiť, zrazu sa to bude určite tanec s vami cez všetky jeho života až do morí bežať nasucho a skaly rúcať.

O Nás:

1.Vždy sa snažíme excelencie, inovácie, kvalitu produktov a vysokú úroveň zákazníckych služieb. Ak máte akúkoľvek otázku alebo otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás najprv sme sa aktívne opatrenia, aby vám pomohol vyriešiť problém do 24 hodín od pondelka do nedele. Vďaka.

2.Máme loď do 72 hodín po obdržaní vašej platby. Niekedy parciel môže byť oneskorené v dôsledku Colných kontrol. Vaše pochopenie a trpezlivosť bude veľmi ocenil.


  • Písanie Bod: 0,5 mm
  • Použitie: Office & Škole Pero
  • Materiál: Kov
  • Novinka: Áno
  • Číslo Modelu: Picasso Pimio 918
  • Druh: guľôčkové pero
  • Vymazateľné Alebo Nie: No

Štítky: guľôčkové pero, picasso plagát, mont blanc pero, farba picasso, black mont pero, kniha dizajn, postit, picasso obrázok, digma optima 3g dotykový displej, memo pad nálepky.

Môžete tiež rád