Späť Kryt Batérie Zadné Bývanie Pokrytie Prípad S Kamerou Skla Pre Huawei P30 Pro

€4.22

Späť Kryt Batérie Zadné Bývanie Pokrytie Prípad S Kamerou Skla Pre Huawei P30 Pro

Detail Produktu : 1). Kontrola kvality: Zadný kryt bývanie, materiál je rovnaký ako pôvodný. 2). Balenie: Všetky Mobilné Telefón Náhradné Diely Zabalené v anti-statické tašky s penou box na zaistenie bezpečnosti. 3). Sortiment: Široký Sortiment Náhradných dielov pre mobilný telefón k dispozícii, Najlepšia Kvalita, Najlepšie ceny. 4). Produkt stav: Na sklade zabezpečiť, promp dodanie. 5). Trvajte na tom, urobiť:Budeme zdieľať a aktualizovať s vami najnovšie informácie pre mobilný telefón náhradné diely 6). Pciture Show: Take foto Moblie Telefón , Zobraziť produkt pravosti

Milí kupujúci , venujte prosím pozornosť na to, kým ste na mieste, poradí : Prosím comfirm vaše meno kontaktnej osoby , adresa , psč a tel číslo opatrne po vykonaní objednávky , v opačnom prípade je možné, že nemôžete prijímať tovaru . Doprava zadarmo Čína Post Obyčajný Malý balík Plus , nie je možné sledovať po položiek ľavej Číne. Ak nie je možné prijať to , prosím, zvoľte Imoba.sk Štandardná doprava alebo Epacket , iné metódy , ale musíte zaplatiť poštovné náklady, Po-Serivice 1. Ak je nejaký problém, keď si prijatie tovaru , prosím neotvárajte sporu , ihneď nás kontaktujte. Pomôžeme vám vyriešiť problém . 2. Ako uausl , ( Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus , Čína Príspevok Registrované Air Mail a Imoba.sk Štandardná Doprava ) dodacia lehota je 16-35 pracovných dní . Ak prichádza so špeciálnou okolnosť ( Dovolenky , politika úpravu ciel , vzdialenej oblasti a podobne ) , to bude odložené . 3. Ochrana čas je 60 dní ( niekoľko krajiny je 90 dní ) v Imoba.sk . Ak ochrana čas sa chýli ku koncu a nedostávajú tovar , prosím, kontaktujte ma , existujú tri spôsoby, ako som vám môžu pomôcť : a. Rozšíriť ochranu čas . b. Odoslať tovaru . c. vrátime peniaze .


  • Dizajn: BAR
  • Číslo Modelu: Pre Huawei P30 Pro
  • Názov Značky: JIARUILA
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilné Značky: Huawei
  • Model: Pre Huawei P30 Pro

Štítky: huawei p30 pro, späť sklo huawei p30 pro, huawei p30, prípade huawei y6ii, kryt batérie p30, prípad pre huawei y5 y6, batéria huawei p30 pro, späť sklo huawei p30, fólie huawei p30, batéria prípade p30 pro.

Môžete tiež rád