8 Farba Double Line Prehľad Pero Dvojité Farby Marker Pero pre Kartu Písanie Kreslenie NC99

€6.09 €8.96

body, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 18px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } 8 Farba Double Line Prehľad Pero Dvojité Farby Marker Pero pre Kartu Písanie Kreslenie NC99

Funkcie:

1. Funkcie dláto tip, dvojité riadky, ktoré vám pomôže dosahuje hladké, elegantné ťahy.

2. Široko Použitie - Je možné použiť na písanie darčekové karty, kreslenie obrázka, dizajn plagátu a vykonať ďalšie DIY.

3. Premium Kvalita - Naše metalické perá sú bezpečné, bez zápachu, kyseliny, zdarma, a k životnému prostrediu. Vyrobené špeciálne vyvinutých, xylén-free nepriehľadným atramentom, a plast, tieto značky perá poskytujú pekné pokrytie.

4. Veľký výber dary - Pre Deti alebo dospelých. Živé farby a špeciálne pero tip robí to bez ťažkostí alebo neporiadok upratať, to je najlepšou voľbou pre váš dar.

5. Na Lesk je Biologicky odbúrateľný - Naše lesk eco je vyrobený z biologicky celulózy film. To znamená, že keď jej v prírode prostredí, mikroorganizmy konzumovať to, čo spôsobuje žiadnu škodu na Zem.

Upozornenie:

1. Skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt. Prosím, aby menšie odchýlky v dôsledku ručné meranie.

Špecifikácia:

Typ: Double Line Prehľad Pero

Materiál: plast

Veľkosť: dĺžka pera 14.5 cm

Farba: 8 farieb

Qty: 8pcs/set (8 farieb)

Použitie: Vhodné pre svetlé karta papier, pohľadnice, DIY, osobné plagáty, obrazy, atď.

1 nastavte x Dvojlôžková Line Obrys Pero (8 farieb)


  • Hĺbka: 8 Farieb/Box
  • Vymazateľné Alebo Nie: No
  • Dual-side Písanie: No
  • Farebný: Áno
  • Balenie: Súbor
  • Číslo Modelu: N/A
  • Zubnú Kefku: Kolo Prst
  • Veľkosť: Normal
  • Použitie: Office & Škole Značky

Štítky: rez značku, kaligrafia farbu pera, architekt pero, 100 polohové nastavenie, značka, gél značka biela, kefa na trhu, black mikrónov, čierna kefka značku, brish pero.

Terentye
2021-02-12
1/5
Never received

Môžete tiež rád