Nano TiO2 oxidu titaničitého/Photocatalyst pena nikel, klimatizácia, čistička vzduchu/ochrana Životného prostredia zariadenie filter

€25.37

Pravidelné veľkosť: clona 35PPI, hrúbka 3.0 mm, šírka 960mm. Na photocatalyst môžu produkovať viac ako 99% rozklade formaldehydu a organickej hmoty v rámci viditeľného svetla, a pretože proces využíva princíp kontakt-katalytickej oxidácie, katalyzátor zložka pôsobí ako médium, takže photocatalyst komponent ťažko zmeny, takže žiadna liečba je potrebná. Môže byť použitý na dlhú dobu. Tento výrobok je kombináciou nano-TiO2 a penovým nikel oka, nový materiál, známy ako kríž storočia materiálu. Tento produkt môže spôsobovať silné katalytickej aktivity v rámci bežných svetla, najmä v rámci ožiarenie ultrafialové lúče. To môže oxidovať a rozkladajú veľa jedovatých a škodlivých látok do non-jedovaté a neškodné látky, ako sú CO2 a H2O na dosiahnutie účelu deodorization a antibakteriálne. Okrem toho, podľa ožiarenie ultrafialové lúče, filter môže byť automaticky obnovované a môže byť opakovane použitý na dlhú dobu. V porovnaní so všeobecnou photocatalyst filter, tento výrobok má vlastnosti veľkým špecifickým povrchom, rýchlo katalytického rozkladu rýchlosť a vysoká účinnosť. Vlastnosti: v Porovnaní s tradičnými hliníka na báze včelieho plástu siete, efektívny kontakt oblasti sa výrazne zlepšila, a schopnosť prijímať ultrafialového svetla bol tiež výrazne zlepšila. Hrubý-pórov hubky filter je vyrobený z obyčajných open-mäkké penové bunky prostredníctvom zosieťovanie. Na zosieťovanie proces odstraňuje pôvodnú masku alebo na stenu film medzi pena sietí, a získa hlavnú kostru štruktúry siete. Táto pena má pórovitosť tak vysoko, ako 97%, a má vynikajúce vzduchovej priepustnosti, dobré mäkkosť a vysokú mechanickú pevnosť. Použitie oka bubliny, ako filtračný materiál má svoje výhody malých tokov odolnosť a vysoká filtračná rýchlosť. Môže účinne filter častíc s veľkosťou častíc 15UM. Oka bubliny majú mnohé špeciálne aplikácie, ako filtračný materiál, palivové nádrže, plniace materiály a textílie spracovanie materiálov. Veľa druhov na nové funkčné materiály môžu byť vyrobené pomocou oka bublina ako rámec, napríklad oka keramické, oka kovov a oka aktívne uhlie. Okrem toho, net pena je ľahko umývateľné a môže sa použiť opakovane. Je to multifunkčný a ekonomické filtračný materiál, široko používaný v filtračné zariadenia priemyselnej výroby, vozidiel a civilné zariadenia. Praktická funkcia: Môže sa umývať vodou, účinok nezhoršuje po umytí. Photocatalyst filter použitý v base materiál: pena kov nikel a iných substrátov, Rozsah použitia: klimatizácia, čističe vzduchu, nemocnice, filtre, a v ďalších oblastiach, kde filtre môžu byť použité. Hlavné technické parametre sú nasledovné: Benzén rýchlosť odstraňovania Bakteriostatické hodnotiť ≥90% Hrúbka 1.5 ~ 6.5 mm Pripomienka: Poskytujú rôzne hrúbky, hustoty, špecifikácie môžu byť rezané podľa požiadavky zákazníka, micron pena nikel, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pred objednávke! !!


Štítky: uvgi tio2 filter, pamäť nitinol, nitinol, obal magic, nano prášok, prášok titanium, SIO2, sóda, olejový filter 212, 10 l vody filter.

Môžete tiež rád