LOVAIN 1Pcs Pravý Originál Pre LG G6 H870 H871 Predné Sklo 5.7" Dotykový Displej LCD Vonkajší Panel Horný Kryt Objektívu Drobet Nástroj

€5.75

Špecifikácia výrobku :

Kvality: Top AAA, 100% testovanie a kontrolu pred odoslaním.

Záruka: 6 mesiacov.

Vhodné pre: Pre G6 telefón. Upozornenie: 1. Prosím vyskúšajte produkt PRED inštaláciou produktu do telefónu. Akékoľvek problémy so produktu prosím fell zadarmo sa do kontaktu s nami. 2. NIE sme zodpovední za problémy po inštalácii produktu, Niektorí kupujúci nie sú kvalifikovaní na inštaláciu dielov a vždy break časti sa pri inštalácii. 3. Tak, neodporúčame non-technicial osoba na inštaláciu dielov do telefónu.

4.Prosím, nenechajte pripojiť akékoľvek fotky, keď nám spätnú väzbu. Upozornenie:

1. Prosím, prosím, Prosím kontaktujte a hovoriť s nami vopred ak máte akékoľvek problémy s výrobku, budeme sa snažiť vyriešiť problém s vami.

2. Nevítame osoby, ktoré otvorenej priamo, bez hovoriť s nami.

3. Sme veľmi radi, že ste sa doprava v našom sotre. Budeme sa snažiť, aby prodive vysoko kvalitný produkt a dobré po-predajný servis. Užite si nakupovanie tu.


  • Displej: ≥5"
  • Číslo Modelu: Pre LG G6
  • Kompatibilné Značky: LG
  • Názov Značky: LOVAIN
  • Druh: Dotykový Displej

Štítky: lg g6 h870 lcd, späť sklo lg g6, modul lg g6 h870, 6d2, 6d známky, lg g6 kus h870, g6 lg, canon 5d mark iv screen protector, zadný panel lg g6, 6d lcd.

Môžete tiež rád