2 KS Winsen MQ131 Ozónu Plynový Senzor Vysokou Citlivosťou, Nízke Náklady Jednoduché Jednotky Okruhu Domácich a Priemyselných O3 Koncentrácia Alarm

€26.39 €41.90

2 KS Winsen MQ131 Ozónu Plyn Snímač s Vysokou Citlivosťou Na O3 V Širokom Rozmedzí, Nízke Náklady Jednoduché Jednotky Okruhu Domácich a Priemyselných Koncentrácia Ozónu Alarm

Profil

Citlivý materiál MQ131 plynový senzor je polovodičové kovových oxidov, ktoré s vysokou vodivosťou, v čistom vzduchu. Keď ozónu plyn existuje, snímača vodivosti dostane nižšie spolu s koncentrácii plynu stúpa. Používatelia môžu previesť zmenu vodivosti, aby zodpovedali výstupný signál koncentrácia plynov prostredníctvom jednoduchého obvodu.

MQ131 ozónu plynový senzor má vysokú citlivosť na ozón, a tiež má citlivosť na silné dusnatého ako Cl2, NO2 &atď. It oppositely na ekologické rušenie plyny.

Funkcie

Má dobrú citlivosť na ozónu v širokom rozsahu, a má výhody, ako je dlhá životnosť, nízke náklady a jednoduchý pohon obvode &atď.

Hlavné Aplikácie

To je široko používaný v domácich koncentrácia ozónu alarm, priemyselná koncentrácia ozónu alarm a prenosné koncentrácia ozónu detektor.

Technické Parametre

Model: MQ131

Typ Senzora: Polovodičové

Cieľ Plyn: Ozónu

Rozsah detekcie: 10~1000ppm Ozónu(Vysoká Koncentrácia); 10~1000ppb Ozónu (Nízka Koncentrácia)

Štandardné Zapuzdrenie: Bakelite, korunkové(Vysoká Koncentrácia); Plastovou hlavicou (Nízka Koncentrácia)

Ohrievač Napätie: 5,0 V±0.1 V AC alebo DC

Citlivosť: Rs(v 200ppm O3) / Rs(vo vzduchu)≥2(Vysoká Koncentrácia); Rs(v 200ppb O3)/Rs(vo vzduchu)≥2 (Nízka Koncentrácia)

Predhrejte čas: Viac ako 48 hodín


  • Názov Značky: winsen
  • Číslo Modelu: MQ131
  • DIY Dodávky: Kovoobrábanie

Štítky: veľký zvuk bezpečnostný alarm, auto auto alarm, alarm, senzor pohybu, vzduch purifi, am2320, snímač pohybu pir alarma, dvere otvorí alarm, kgb tfx 3, reverzné zvuk, alarm systém tuya.

Môžete tiež rád