Americký Klavír Kryt, odolný proti otrasom, prachu pol kryt uterák čipky klavír kryt jednoduchý moderný klavír univerzálny kryt domáce dekorácie

€31.53 €60.64

Popis produktu Čipky ako elegantná žena jemné jemné introvertný, vyžaruje pokoj a elegantné dych života, low-key a elegantné, s jedinečnou malé pocity ticho zdobené svoj život. Špeciálne tipy: Produkty, ktoré sa prijímajú v druhu, v dôsledku svetlo, zobraziť rôzne, môžu byť trochu mimo farbu. Výrobky sú ručné meranie, môže byť 3-5 cm chyba, prosím, každý pochopiť. Milí kupujúci, ďakujem vám veľmi pekne za vstup do mojom obchode. Toto sú najčastejšie otázky. Prosím prechádzať pred nakupovanie.Ďakujem vám veľmi pekne^_^ 1. Ako nakupovať: Prosím kliknite na tlačidlo"zobraziť moje store"alebo"zobraziť moje Topselling Produkty"ak chcete získať ďalšie položky, ktoré si chcete pomocou nákupného košíka. Nezabudnite používať kupóny ponúkame vám keď si kúpite viac 2. Farba: Vážení,vezmite prosím na vedomie, že jednotlivé monitory, budú mať mierne farebný rozdiel^_^ 3. O daň: Tento predaj cena nezahŕňa určenia colnej dane a DPH 4. Veľkoobchodné objednávky: Ak potrebujete veľkoobchod, môžete sa na nás obrátiť, sme ochotní poskytnúť vám s konkurenčné ceny 5. Ako loď: zabezpečíme dodávky v rámci 1-7 dní po úhrade. Objednávky nižšie $5 budú odoslané prostredníctvom Hospodárskej logistiky balík, ktorý nemôže sledovať informácie, je vo všeobecnosti o 30-60 dní, prosím, buďte trpezliví, ak je nejaký problém, prosím kontaktujte nás a my vám veľmi radi pomôžu. 6. Po predaj: Ak existuje nejaký problém s našich produktov nás môžete kontaktovať najprv pred vrátením alebo otvorený spor, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol. Ďakujeme! 7. Naše služby: Sme ochotní slúžiť, až kým budete spokojní. Tešíme sa na vašej piatich-star spätnú väzbu a tešíme sa stáva priateľov s vami, ktorí ^_^.


  • Materiál: Miešanie
  • Číslo Modelu: Piano Kryt
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Štýl: Moderné

Štítky: syntetizátor klávesnice klavíra kryt, evanjelium klavír kryt, plachta klavír kryt, Piano, podlahy klavír, stolička klavír, interstellar klavír kryt, klávesnice klavíra, koberec klavír, úsek klavír kryt.

Môžete tiež rád