LOCKSOSO anti modré svetlo okuliare herný počítač okuliare muži ženy blokovanie blokovanie okuliare ray Okuliare na nočné videnie sklo retro

€6.92 €14.42

Anti-modré svetlo okuliare údržba Metódy/kroky Údržby anti-modré okuliare je len ako údržba bežné okuliare, upratovanie, skladanie, skladovanie, by sa mali rozvíjať návyky. Ale anti-modré okuliare často sa vypnúť a nosiť, náhodou bude poškriabaniu, takže tam sú niektoré malé detaily, aby vám pripomenul: anti-modré okuliare odolné lepenie, nepoužívajte nechty znížiť, je ľahko poškriabať povrch. Pri modrý-ľahký okuliare nie sú opotrebované, mnoho ľudí zavesiť ich na ich hlavách, obojky, alebo vreciek. V tejto dobe, rozsah pohybu tela by nemala byť príliš veľká, ak chcete zabrániť poškodeniu alebo zhadzovať. Alebo niekto vám dal ich do kabelky. To je navrhol, že dáte ich do pevného okuliare box pred ich uvedenie v kabelke, aby nedošlo k nosiť kľúče, hrebene, medené dosky a iné drobné veci, alebo znečistený s rúžom a iných kozmetických prípravkov. Ak nechcete nosiť, budete často dať ich na palubnú dosku alebo sídlo. To je veľmi zlý zvyk. Horúce počasie bude brániť modré oči. Zrkadlo pečenie nie je pôvodný tvar, najmä plastové rámy, je najlepšie, aby terénne auto, alebo obchod okuliare úložný box, bez ohľadu na to, kde budete zbierať anti-modré okuliare, nezabudnite, zrkadlo lícom nahor. Veciach, ktoré potrebujú pozornosť 1. Nosenie s jednej strane bude škoda zostatok rám a viesť k deformácii. Odporúča sa, aby oboma rukami držať nohami na zrkadlo a nosiť ich v paralelné trasy na oboch stranách tváre. 2. Ľavé zrkadlo nohu je zvyčajne zložené pred nosenie, ktoré nie je ľahké spôsobiť deformácie rámu. 3. To je navrhol, aby opláchnuť okuliare s čistou vodou a absorbovať vodu s papierovým uterákom, potom skúste ich utrite pomocou špeciálnych okuliarov handričkou. Je potrebné mať vodič rám na jednej strane utieranie zrkadlo a jemne utrite objektív, aby sa zabránilo poškodeniu rámu alebo objektív spôsobené nadmernou silou. 4. Ak nechcete nosiť okuliare, prosím, zábal s nimi okuliare utierkou a dať ich do pohára prípade. Ak je dočasne umiestnený, prosím dajte vypuklý povrch okuliare hore, inak je ľahké nosenie von okuliare. V rovnakom čase, okuliare by sa mali vyhnúť kontaktu s žieravé látky ako repelent, wc čistiace prostriedky, kozmetika, gél na vlasy, medicína S produktmi, atď. aby sa zabránilo dlhodobému priamemu slnečnému žiareniu a vysokou teplotou.


  • Objektív Šírka: 54 mm
  • Materiál Rámu: Plastové
  • Číslo Modelu: 8082
  • Objektív Výška: 45mm
  • Pohlavie: Unisex
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Šošovky Materiál: Plastové
  • Názov Značky: LOCKSOSO

Štítky: dioptric, anti modré sklo, odlesky blokovanie okuliare, tv počítač sklo, aun okuliare ženy, modrá lampa, modré žlté svetlo blokuje okuliare mužov, uvlaik retro okuliare, hot sexy ženy foto, modrá pokoj okuliare.

Felipe Rai
2020-08-19
1/5
son muy pequeñas no me valen, así que me quedé sin sin gafas y sin dinero.
Kksusha2008
2020-09-03
5/5
good quality! arrived with gifts ( case and cloth) thanks.

Môžete tiež rád