2020 Rok Phoenix Značky 1. Stupeň Dian Hong Fengqing Dianhong * Yunnan Tea 500g

€20.29

Hmotnosť netto: 500 g/box

Vyzdvihnutie čas: 2020 Rok.

Čas použiteľnosti: 36 mesiacov

Skladovanie: Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Výroba: Vyrába Yunnan provincie Yunnan Dianhong Group Co.,S.r.o.

Popis: Yunnan je región v Číne známe pre výrobu výborný čierny čaj. Yunnan black je známy pre svoje tuku zlaté puky a naše Yunnan Čierny Čaj má vysokú koncentráciu týchto zlaté puky. Čaj pripravený z našich Yunnan Čierny Čaj má červeno hnedá farba. Vôňa je silná sladký a kvetinová, mierne pražené podtón. Chuť je hladká a sladké a pachuť je svieže a čisté.

Počas tretieho storočia pred naším letopočtom, v centrálnej oblasti Yunnan, okolo súčasnosť Kunming (hlavné mesto), bol známy ako 'Dian'. Názov Dian Hong znamená "Yunnan Čierny čaj". Často Yunnan čierne čaje sú označované ako Dian Hong čajov. Yunnan čierne čaje sa líšia v ich chuť a vzhľad. Niektoré triedy majú viac zlaté puky a veľmi sladké a jemné vône bez horkosť. Iní, aby tmavšie hnedé pivo, ktoré je jasný, povznášajúci a mierne ostré. Môžete pridať mlieko tento čaj (dlhšie podrobený namáčaniu čas je potrebné získať dostatok horkosť na vyváženie mlieko).

Yunnan Dianhong Group Co., Ltd bola založená dňa Mar. 8, 1939. To bolo pôvodne pomenované ako Shunning Experimentálne Čaj Factory a potom premenoval ako Fengqing Čaj Factory, keď župy názov zmenil z Shunning do Fengqing v roku 1954. Dianhong Congou je určený Štáty rady ako darček čaj pre štáty zahraničných vecí. V dnešnej dobe Dianhong existovala 70 rokov ako najväčšia súkromná zdieľať-holding čaj výroby v Číne, na oslavu jeho 70. výročie skupina vyrába vysoko kvalitné zlaté tortu. Ako môžeme vidieť, torta je stlačené s ponuky golden-farebné tipy. To vonia silne čokolády a sladu. Raz podávaný na bohaté, med-zlato, nosa trvá na karamelu a vanilky poznámky. Je mierne sladká, korenistá čaj s jeho povrch z pálenej karamel. Veľmi hladký, minimálne horkosť.

Voda používaná na strmých tento čaj by mal byť na bod varu. Použitie asi 2 čajové lyžičky (3 gramy) z čajových lístkov, asi každých 5 uncí (150 mililitroch) vody. V podrobený namáčaniu čase asi 3-5 minút s viac alebo menej času, je odporúčané v závislosti na požadovanej koncentrácii.

Čierny čaj je úplne oxidované (fermentovaný) čaj. Čierny čaj, alebo, ako je známe, v Číne - hong cha (červený čaj), bol pôvodne len pre export na zahraničné trhy. V Číne sa nazýva červený čaj s odkazom na farbu naplnená kvapalinou alebo červenými hranami z oxidovaného listy, na rozdiel od farby hlavnej spracované čajových lístkov. V jednom okamihu, čierny čaj bol považovaný za horšej kvality a nie je požadované tým, že Číňania sami, a preto bol vyvezený. Čo je dôvod, prečo sa tento deň, čierny čaj je to, čo všetci mimo Číny si myslia, že keď sa hovorí o čaj, keďže čaju v Číne sa chápe ako zelený čaj.

Čierny čaj je tiež známy ako "Congous" v rámci medzinárodného čaj obchodu podnikania. Názov Congous je skutočne prijaté od Čínsky pojem Gongfu alebo Kung-Fu. Severné Congous sú označuje aj ako black list Congous, "v Burgundsku Číny čaje", a južnom Congous ako červený list Congous, že "Bordó Číny čaje".

Čierny sypaný čaj pochádzajú z rovnakého čajovníka, Camellia sinensis, ako sa reálne čaj, ale asi najlepšie, čo pochádza z Assam subvariety rastlín, Camellia sinensis Assamica, alebo hybrid. Na infúzie list je červenkasté medenej farby a alkohol je jasne červená a mierne sťahujúci, ale nie je horké. Dôležitý rozdiel je v spracovaní čajových lístkov, ktoré robí čierny čaj sa líši od iných druhov čaju.

Čierny čaj je kofeín je približne 3%, čo je najvyššie zo všetkých rôznych druhov čaju, ale stále nižšia ako káva.


  • Ochutený Čaj: Nie Príchuťou
  • Druh: Yunnan
  • Kofeínové?: Áno
  • Továreň: phoenix
  • Krajina/Región Výroby: Čína
  • Jedlo Špecifikácie: Žiadne umelé Farby, Žiadne umelé Arómy, Organické
  • Formulár: Voľné List
  • Dátum Vypršania Platnosti: 36 mesiacov
  • Veľkosť: 500g
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: dian hong čaj, kingdian ssd, čierny čínsky čaj, čaj, oolong, ženšen oolong čaj, diang hong čaj, čaj yunnan, orientálna kráska auto, die čaj.

Môžete tiež rád