Orange predplatenej SIM karty hovory s 5 Rovnováhu a 6 centov/min hovory. Voliteľné 4G Internet 500MB bonus za 4 €

€10.29

T predplatenú SIM Kartu S cestovného Oranžový Plameň Hovoriť s akýmkoľvek Národných pevných alebo mobilných za 30 centov hovor zriadenie + 6 centov za minútu .

24 hodín, 7 dní v týždni. Národné SMS: 18 centov . Nevyžaduje minimálne mesačné dobije a nemá poplatky. To stojí 5 eur a zahŕňa 5 euro rovnováhu.

Iné výhody Sadzba predplatenej Oranžový Plameň : S vaším hovoru poplatok môžete Tiež hovoriť z ktorejkoľvek krajiny Európskej Únie, island, Lichtenštajnsko a Nórsko . To znamená, že cena vášho poplatok je platné aj v týchto krajinách, a to bez dodatočných poplatkov.

A pre tých, ktorí potrebujú mobilný Internet, môžete pridať 500MB bonus za 4 eurá mesačne alebo denne rýchlosť 100MB na výmenu za 3 eurá rovnováhu .

Kompatibilné s prevod Zostatku služby . Dostať medzi 2 a 10 euro zostatok z iného Orange mobile.

Kompatibilné s Rovnováhu vopred služby . Orange preddavky 3 eurá, keď je stav vašich prostriedkov nižší ako 3 eur.

Kompatibilné s Priateľmi Zadarmo . Aby vaši priatelia z iných operátorov Orange a hovoriť na 0 eur navždy.

Kompatibilné s Nabíjanie a Výhry . Získajte ceny okamžite, len pre prekládky.

Žiadne mesačné poplatky. Kartu Predplatenú SIM Oranžový Plameň Umožňuje hovoriť do národnej pevné linky a mobilné telefóny na 30 centov hovor zriadenie + 6 centov za minútu . A ak potrebujete mobilný Internet, môžete tiež požiadať o 500MB bonus za 4 eur.


  • Názov Značky: Orange
  • Pôvod: ES(Pôvodu)
  • Typ Produktu: Sim Karty

Štítky: sim karta tele2, sim karta, internet india, 3g, SIM, predplatené sim, sim karta, internet európskej, počítadlo intercom, zostatok de, klon sim, zostatok zavesiť.

Môžete tiež rád