TKGOES 600PCS Jasné, Umelé Oválne na Nechty, Tipy Stiletto Krátke Špicaté nechty, tipy, plnej falošných francúzsky nail art tip falošné akrylových nechtov

€5.24

Oválne Stiletto Ostrý Full Nechty tip Veľkosti: Veľkosti očíslované späť tipov

Farba : Prírodná / Clear / White

Materiál: Akryl

Balenie Obsahuje: 600 ks Talon Ostré Nechty, Tipy

Rozsah Od 7mm - 14 mm Širokú Škálu Od 19 mm - 25 mm Dĺžka

PRIPRAVENÉ NA LODI

Tisíce položiek v sklade. Loď istý alebo nasledujúci pracovný deň.

100% BEZPEČNÝ

Imoba.sk Kupujúci Ochrana (to byť "Escrow") je služba ponúkaná pre kupujúcich na kúpu on-line s dôverou.

S touto službou:

- Údaje o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená.

- Vaša platba iba uvoľní, ak dodávateľ po potvrdenia dodávky.

ZABEZPEČENIE KVALITY

Všetky položky, ktoré ste si objednali vám bude za veľmi prísnej kontrole kvality.

VLASTNÉ SLUŽBY

Váš úspech je naším úspechom. Potrieb zákazníka je na prvom mieste. Kľúčom je komunikácia. Naše skúsenosti pridáva hodnotu pre zákazníka. Návrat Politiky

Vám môže vrátiť tovar zakúpený od Buydig na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru, za predpokladu, že postupy a požiadavky uvedené v našich návrat politiky sú dodržiavané.

Náhrady

Položka, ktorá bola objavená byť chybné po prijatí môžu byť nahradené s rovnakým len pre model. Tiež sa môžete vrátiť chybné položky pre vrátenie peňazí. Budeme len vrátenie hodnota tovaru vrátená, nie poštovného.

Výmeny

Ak ste si kúpili produkt od nás, že máte záujem o výmenu za alternatívu môžete vrátiť vec na vrátenie dane a jednoducho novú objednávku na položku, ktorú túžba. Nechceme uplatňovať náhradu kredit na svoj nový nákup

Poškodené Položky

Všetky Balíky sú kontrolované na škodu, než sa loď z nášho skladu. Ak váš balík bol poškodený v tranzite, ihneď nás prosím kontaktujte. Musíme byť informovaný o všetkých odosielacie pohľadávky do 1 pracovného dňa odo dňa doručenia. Nemáme problém náhrady pre vráti poškodený tovar. Položka, ktorá bola objavená poškodený po jeho prijatí budú nahradené s rovnakým len pre model.

Návratový

Vrátiť prepravné náklady (náklady na odoslanie položky späť do nášho obchodu) je podobné alebo porovnateľné náklady z jazdy na každom obchode pre vrátiť položku, ktorá nie je preplatiť. Preto, my nehradí žiadne vrátiť prepravné náklady.

Ak je položka, ktorú dostal, je chybný, a my vám určite nahradiť položku s novým, avšak nemáme kryt alebo uhradiť prepravné náklady na vrátenie chybný tovar späť do nášho obchodu. Budeme loď náhradný produkt vám na naše náklady, a používať každý dobrý opatrenia na zabezpečenie náhradného objednávky je spracované rýchlo.

Náhradné

Pošleme na výmenu produktu po oprávnený vrátiť ukončil náš príjem/kontrola procesu. Náhradné bude odosielame do štyroch pracovných dní po našom obdržaní vašej vrátiť. Prosím, aby ďalšie spracovanie čas, po Sviatkoch. Hoci je náš cieľ náhradný tak rýchlo, ako je to možné, nechceme posielať náhrada predtým, než sme sa prijímať a skontrolujte, či vrátený tovar.


  • Aplikácia: Prst
  • Klinec Šírka: 7mm - 14 mm
  • Číslo Modelu: D04,D05,M04
  • Množstvo: 600pcs
  • Materiál: Akryl
  • Názov Značky: TKGOES
  • Druh: Iné
  • Veľkosť: 600pcs/pack
  • Dĺžka Klinca: 19 mm - 25 mm

Štítky: b rcb 2 tlačidlo remote, b duše 10 l sedlo taška, b m w x3 g01 vzduchovod, b q strop rose háčik, b08dhmlfxc filter epa, b1 850 prípade protector, b pozitívne stravy graf, b q zábradlie, koncovky, b zafira strešná anténa.

Môžete tiež rád