NOVÉ 4K 1080P Kompatibilný s HDMI Video Capture Kartu USB 2.0 Záznamník Box Zariadenie Pre Live Streaming Video Nahrávanie

€9.97 €16.62

Funkcie: 1. Podpora VGA local loop out; 2. Podpora maximálne vstupné rozlíšenie až 4K; 3. Podpora maximálneho výstupného rozlíšenie až 1080P; 4. Pri použití štandardných AWG26 káble, vstupné prenosová vzdialenosť je až 15 metrov (1080P a nižšie rozlíšenie); 5. Podporu väčšiny obstaranie softvéru, ako sú napríklad VLC, OBS, Amcap, atď.; 5. Podpora Windows, Android a MacOS; 7. V súlade s USB video UVC špecifikácia; 8. V súlade s USB audio UAC špecifikácia; 9. Malých rozmerov a ľahko sa prenáša. Popis: 1. Tento zachytiť kartu môže zachytiť aj kompatibilný s HDMI video a HDMI-kompatibilné audio v rovnakom čase, a môže prenášať audio a video signály na počítače a inteligentné telefóny na ukážku a skladovanie. Je vhodný pre high-definition akvizície, vyučovanie nahrávanie, medical imaging, atď. Špecifikácie: HDMI rozlíšenie:najvyššie vstupné môže podporovať 4K Video vstup formát:8/10/12 bit farebná hĺbka Video výstup:YUV, JPEG rozlíšenie výstupu Videa:Maximálne rozlíšenie výstupu 1080P Podpora audio formát:L-PCM Vstup dĺžka kábla:≤15 metrov, AWG26 kompatibilný s HDMI štandardné kábel Maximálny pracovný prúd:0.7 A/5VDC rozsah pracovnej teploty:(-10 až +55℃) Farba:čierna USB:2.0 Package Zahrnuté: 1x 4K HDMI Video Zachytiť Kartu Poznámky: 1. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách. 2. Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: deviaty svete
  • Druh: Video & TELEVÍZNE Karty
  • Package: Áno
  • Typ Rozhrania: USB

Štítky: captur karty, c typu hdmi, usb, 4 gb, video karta, ios hdmi zachytiť kartu, hdv digitalizačné karty, video vhs kazetový prehrávač, renault captur, nvidia video encoder, hdmi zariadenie na digitalizáciu hdcp, narodenia knihy.

Môžete tiež rád