USB 2/4 Port Nabíjanie Diaľkové ovládanie Nabíjania Dock Station Dock + 2/4 Batérie Pre Nintendo Wii Gamepad Nabíjačku S LED Svetlom

€2.88 €3.84

Popis:

#USB 2 Port Nabíjanie Dock + 2 * Batérie

Funkcie:

*2 Plnenie Doky Stanica: Navrhnutý s 2 plnenie dokov a vodomery s 2 nezávislé inteligentné obvody umožňujú 2 vzdialenej radiče byť plne nabitá o 1-3 hodiny súčasne a bezpečne. Port USB nabíjací kábel, bude vhodné, aby ste na pripojenie napájania. *2 Nabíjateľné 2800mAh Batérie pribalené: Vybavené 2 ks 2800mAh Ni-MH dobíjacie batérie, ktoré vydržia 2-3 hodiny, oveľa dlhšie, než štandardné AA batérie. To sa nikdy dôjdu energie, keď sa chystáte na streliť víťazný bod

* Odolné a Jednoduché Používanie: Prijíma vysokokvalitného ABS materiál, ľahký, oderu odolné a trvanlivé. Každej batérie je ľahko nabíjať, tým, že vzdialené v nabíjací dok. Nie je potrebné batériu. *Široko Používané: Široko kompatibilné s diaľkový ovládač pre Nintendo Wii. Podporuje rýchle nabíjanie a preplatok ochranu. Ušetriť peniaze a chrániť životné prostredie pomocou nabíjateĺnou batériou. * LED indikátor svetla : LED svetlo sa bude zobrazovať stav nabíjania batérie. Keď charge je spojený s napájania, indikátor svetlá modrá. Indikátor svetla červená pri nabíjaní. Indikátor svetlá modrá keď je plne nabitá.

Poznámka:

1. Prosím, miesto nabíjacej stanice na rovný povrch pred nabíjanie. Vezmite prosím na vedomie, že diaľkový ovládač môže pevného ak sa chcete spojiť s nabíjačku, ak povrch nie je vyvážená. 2. Príslušenstvo LEN. Diaľkové radiče nie sú zahrnuté.

#USB 4 Port Nabíjanie Dock + 4 * Batérie

Funkcie:

4 Nabíjanie Doky Stanica: Navrhnutý s 4 nabíjanie dokov a vodomery s 4 nezávislé inteligentné obvody umožňujú 4 vzdialenej radiče byť plne nabitá o 1-3 hodiny súčasne a bezpečne. 4 Nabíjateľné 2800mAh Batérie: Vybavené 4 ks 2800mAh batérie, to môže trvať 2-3 hodiny, oveľa dlhšie, než štandardné AA batérie, optimálna aj pre štyroch hráčov hrať spolu. LED indikátor svetla: LED svetlo sa bude zobrazovať stav nabíjania batérie. Červený indikátor pri nabíjaní, modrý indikátor alebo sa svetlo vypne, keď je plne nabitá. Trvanlivé a Ľahké Použitie: Prijíma ABS materiál, ľahký, oderu odolné a trvanlivé. Dock váš diaľkový ovládač a zapojte ho do ľubovoľného portu USB, nie je potrebné batériu.

Široko Používané: Široko kompatibilné s diaľkový ovládač pre Wii Nintendo, ideálny darček pre herné milovníkov.

Poznámka:

1. Prosím, uistite sa, že diaľkový ovládač je umiestnený správne. LED svetelný indikátor zobrazuje stav nabíjania. Plnenie :Červená Kontrolka. Plne Nabitá: Modrý indikátor/Ukazovateľ svetlo sa vypne. 2. Prosím, miesto nabíjacej stanice na rovný povrch pred nabíjanie. Vezmite prosím na vedomie, že diaľkový ovládač môže pevného ak sa chcete spojiť s nabíjačku, ak povrch nie je vyvážená. 3. Príslušenstvo LEN. Diaľkové ovládanie nie je súčasťou dodávky.

Špecifikácie:

Špecifikácie:

Vstupné napätie: DC 5V

Výstupné napätie: DC 2.8 V×2

Výstup prúdu: 350mA min×2

Batérie: 2 ks 2800mAh Ni-Mh batérie

Veľkosť dock: 5.2"×2.35"×1.45" /13×6×3.7 cm(d X Š×H)

Hmotnosť dock: 3 oz/84g

Hmotnosť batérie: 1.43 oz/40 g×2

Veľkosť balenia:13.6×9.8×4,5 cm(d X Š×H)

Hmotnosť balenia: 7.57 oz/214g

Package Zahrnuté:

Obsah Balenia:

1 × 4 Port Nabíjanie Dock

4 x Nabíjateľné Batérie

1 x Kábel

ALEBO

1 × 2 Port Nabíjanie Dock

2 x Nabíjateľné Batérie


 • Batérie: 2 ks 2800mAh Ni-Mh batérie
 • Vstupné napätie: DC 5V
 • Názov Značky: centechia
 • Výstupné napätie: DC 2.8Vx2
 • Výstupný Prúd: 350mA minx2
 • Veľkosť dock: 13x6x3.7 cm
 • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo
 • Číslo Modelu: Pre Nintendo Wii Remote Controller
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Hmotnosť Balenia: 7.57oz/214g
 • Nintendo Model: wii

Štítky: f telefón nabíjacej stanice, nintendo konzoly nes, doking stanice hd, smart home, nintendo wii, wii stand biela, wii bezdrôtové, wii, NINTENDO PREPÍNAČ, hliníkové počítač stojan.

Mauricio Breaker
2021-01-05
3/5
I have not received the product for Customs problems the seller I promptly refunded Great seller
Waqas Smart7
2021-01-20
5/5
It works well
Cmgrommet
2021-01-25
1/5
no me llego

Môžete tiež rád