Originálne Phoenix A2 Svalov Masáž Zbraň Hlboké Tkaniva Masér Terapia Zbraň Výkone Svalové Bolesti, Strata Hmotnosti Expert

€67.66 €135.30

Origianl Phoenix A2 Svalov Masáž Zbraň Hlboké Tkanivá Tela Masér Terapia Zbraň Výkone Svalové Bolesti Body Shaping Nástroj

Sľubujeme:

1.100% originálne masáž zbraň, zabezpečenie kvality výrobku, ak výrobok má nejaké problémy v kvalite, za 6 mesiacov, bez návratu

2. Akékoľvek problémy v priebehu 3 rokov výrobku, na údržbu

3. Masáž zbraň batéria má nejaké problémy v priebehu jedného roka, bez návratu

Produkt Výhody:

Informácie o produkte

【MULTIFUNKČNÉ MASÁŽNE ZBRAŇ] vyzýva: PHOENIX masáž zbraň sa používa na zmiernenie svalová stuhnutosť a bolestivosť, podporujú krvný a lymfatický obeh. Pre športovcov, to môže urýchliť zotavenie po tréningu a cvičení zranenia. Pre osobné alebo samostatne používať, je fyzikálna terapia zbraň, ktorá môže zlepšiť celkové zdravie organizmu mäkkých tkanív, zabrániť zápal spôsobený adhézie medzi fascia a svaly.

【4 VYMENITEĽNÉ MASÁŽ HLAVY A 3 NASTAVITEĽNÉ RÝCHLOSTI ÚROVEŇ] vyzýva: PHOENIX masér je vybavený štyri rôzne tvarované masáž hlavy pomôcť užívateľovi, aby sa relaxovať rôznych častí tela. Vidlice masáž hlavy, je určený pre chrbtice; ploché jeden, na všetky časti tela; guľka jeden, na spojov; kolo, jeden, na veľké svalové skupiny, používateľ môže zmeniť masáž zbraň je rýchlosť podľa potreby. Masáž hlavy môže otočiť 1800-krát za minútu, keď sa v jednu úroveň; 2400, v úrovni dvoch; 3200, v tretej úrovne.

【INOVOVANÁ VERZIA] vyzýva: PHOENIX masér prijíma vysoko kvalitné motorové, má ultra-silný rozptyl tepla funkcie, bez havárie, môže to beh na dlhú dobu, a nebolo by prestať fungovať, pretože pohyb je prehrial, V rovnakom čase, vysoko presné formy robí stroj hlavu a telo pevne pripojený, hluku v procese spustenia je možné účinne znížiť hladké posuvné, PHOENIX 5.2 je tichšie v porovnaní s 60 decibelov od iných dodávateľov

【DLHÝ PRACOVNÝ ČAS] vyzýva: PHOENIX bezdrôtový masér je vybavený 1500mAh kvalitných lítiových batérií, tak to môže pokračovať v práci o 4 až 6 hodín po jedno nabitie. Telo masážneho má LED indikátor batérie, takže sa nemusíte obávať, výpadky elektriny

【RACIONÁLNY DIZAJN] vyzýva: PHOENIX ručné masér len váži jeden kilogram(2.2 lbs), ergonomicky navrhnutá rukoväť minimalizuje externé vibrácie a odolné proti sklzu silikónový grip robí masér jednoduchšie a pohodlné držanie pre vaše potešenie

Popis

--Väčšina profesionálne športové tímy, boli pomocou vysokofrekvenčných masáž zbrane za posledných niekoľko rokov.

- Ak potrebujete naozaj hlboko masáž je to produkt pre vás. Ak je vaša práca v stavebníctve, ošetrovateľstva, športové, crossfit, atď. alebo robiť akýkoľvek druh zdvíhacieho alebo fyzicky filtračných prácu, budete potrebovať! Ak budete tvrdo pracovať, pravdepodobne máte bolesti chrbta a často pravidelné masáže a najviac prenosné massagers jednoducho nedostanú dostatočne hlboko potom sme sa odporúča táto masáž zbraň pre vás.

--To je ticho. Absolútne tichá, v porovnaní s inými masáž zbrane. Existujú tri vlastné nastavenia intenzity umožňuje sústrediť sa-na hlbokých tkanív práce, zvýšenie obehu, alebo mobility. Každý sval je iný, iný tvar, veľkosť a funkciu.

--4 Masáž Hlavy. Masér môže aktivovať svaly, stimulujú krvný tok, čo výrazne znižovať svalové zotavenie, úľave od bolesti a oddýchnuť od hlavy až k päte.

--Vymeniteľné masáž hlavy umožňuje telu, aby si multi-uhol masáž. Môžete si prispôsobiť uhol stlačením tlačidla. Masér pomáhajú uvoľniť napätie a zmierniť bolesť, stuhnuté svaly, uvoľniť všetky vaše svalové skupiny, de-stres, a celé telo sa naplní energiou.

--Nízke Prevádzkové Hlasitosti. Masér pracuje pod 30 db, tak, len relaxovať a vychutnať si pokojnú masáž! Kompaktný a ľahký, masér je navrhnuté tak, aby boli ploché, malé a ľahké byť vykonávané v širšom okolí. Svalové masér používa pulzujúce vibrácie poskytovať výhody pre zdravie.

Funkcie:

1.3-výstroj regulácie otáčok.

2.Ergonomická rukoväť môže minimalizovať vonkajšie sily.

3.Vibrácie princíp zatĺkať štýl, silný výkon na masáž svalov.

4.24 V, striedavý motor technológia prináša viac stabilné a pohodlné skúsenosti.

5.Nezávislé riadenie napájania systému, nabíjanie a vybíjanie viac inteligentný, predĺžiť životnosť batérií.

6.Vysokofrekvenčné vibrácie, rozptyl únava, hlboká masáž, relaxáciu svalstva, zmiernenie bolesti.

7.Prispôsobený ergonomické masáž hlavy môže poskytnúť komfortné masáž skúsenosti a zároveň znižuje poškodenie kostí a zábezpek.

8.Štyri druhy masáž hlavy, podľa miesta masáž na výber masáž hlavy, priniesť komplexnejšie masáž skúsenosti.

9.Prístroj umožňuje užívateľovi priamo cieľových oblastí bolesti a zníženie bolesti, zároveň tiež znižuje čas na regeneráciu, čo je základný produkt pre všetkých športovcov.


 • Sutiable pre: Celé telo okrem hlavy
 • Veľkosť: Multi Size SML
 • Názov Značky: JYXPKJ
 • Položka Druh: Masáže & Relax
 • Menovité Napätie: 24V
 • Frekvencia: 1800 / 2400 / 3200 ot. / min. nastaviteľná
 • Funkcia: automaticlly vypnite pri plnom nabití
 • Číslo Modelu: EMS Masáž Zbraň-A2
 • Položka: Tkanivo Masáž Zbraň Svalov Masér
 • Pracovný čas: 4 hodiny
 • Nabíjacie Napätie: 110-220v
 • Materiál: Kompozitný Materiál
 • Aplikácia: Telo

Štítky: masáž svalov zbraň, zbraň phoenix, zbraň orbeez, fylina masáž pistole, zbraň svalov, booster e masáž zbraň, bolesti chrbta, a2 phoenix, prívesok phoenix, Slim.

Ivanchuk Elena2012
2020-11-16
1/5
very bad because after the first used it can't charge any more please don't buy it

Môžete tiež rád