Móda Kniha - Openable Domáce Dekorácie Knihy Box - Moderné Knihy - Simulácia Knihy - Môžete Robiť, Skladovanie S touto Knihou-Box

€14.50 €20.72

MÓDA KNIHA BOX

Dekoračné Knihy Box; To dodáva eleganciu vašej domácnosti, na pracovisku alebo kdekoľvek miesto, v ktorom sa nachádzate.

Lepidlo, ktoré používame pre naše knihy, krabice vyrobené z pevného kartónu je tiež prvá trieda.

Pre našich 27-rok-starý spoločnosti, "kvality" je na prvom mieste. Pracujeme s bezchybne odborných pracovníkov.

Sme balenia našich výrobkov v hygienické prostredie a nedotknuté človeka podľa ruky. Sme loď, v nádhernom obale.

Ak si objednáte výrobok od pretože vieme, že ste nadšený, od okamihu, kedy ste vašu objednávku, sme sa dodať tovar v čo najkratšom čase možné. Z tohto dôvodu, vaša objednávka dosiahne oveľa rýchlejšie.

Dôležité Upozornenie:

Ak máme chybu, ihneď nás prosím kontaktujte. Poďme sa správne na našu chybu. Môžete si byť istí, že budeme robiť to, čo je potrebné.

Rozmery Produktu:

27x19x4 cm

Farba:

Black & Gold

Informácie: dodávame naše výrobky po celom svete. Nevieme, colné predpisy a poplatky vo vašej krajine. Z tohto dôvodu, sme nie je zodpovedná za problémy, ktoré môžu nastať aj vo vašej krajine a colné poplatky, ktoré budete platiť. Ďakujeme za pochopenie.


  • Názov Značky: karma
  • Pôvod: TR(Pôvodu)

Štítky: bell glass jar, môže koša, ply úložné boxy, lapis crystal fľaša na vodu, kniha box skladovanie, kniha deco, kniha čínsky, els knihy, home office moderný dekor, box storag.

Bone Hung
2021-01-16
5/5
Super beautiful
Slepskij
2021-01-06
5/5
I loved it thanks seller

Môžete tiež rád