5 Stanovuje 3D Tetovanie Obočia Nálepky False Obočie, Vodotesný Dlhotrvajúci Očný Obočie Nálepky make-up Kozmetika

€2.29 €3.76

Popis:

Je to veľmi pohodlné a jednoduché použitie. Môžete vytvoriť svoj vlastný unikátny tvar obočia.

Evanjelium pre tých, ktorí nemajú žiadne obočie alebo menej obočie.

ako používať:

1. Vystrihnúť pár obočie nálepky prvý, skúste znížiť na okraji obočia, rovnako ako je to možné, nenechávajte príliš veľa prázdneho priestoru.

2. Ak máte obočie, používať olivový olej alebo vazelína na zatlačte vaše obočie a nech je vaše obočie držať vašu pokožku.

3. Odlúpnite vrstva obočie nálepky. Na strane roztrhané film je stanovená na obočie tvar. Nehýbte sa. Použitie mokré stieranie alebo štetec, namočiť do vody a stlačte ho na niekoľko sekúnd.

poznámka:

Tento produkt je vhodný na použitie s menej obočie alebo po holení obočie. Nie je vhodné používať viac obočie alebo hrubšie obočie.

Špecifikácie:

Platné ľudí: ľudia s pár obočie alebo po holení

Farba:čierna

Hmotnosť:52.0 g

Package Zahrnuté:

5* Obočie patch(1*E09+1*E10+1*E11+1*E13+1*E16)

Poznámka:

1.Vzhľadom na ručné meranie a rôznych metód merania, skutočná veľkosť by mohla byť mierne odlišné. 2.Prosím potrebné pripomenúť, že vzhľadom na svetelné efekty a monitora jas/kontrast nastavenia atď., farebný tón webových stránok a fotografií skutočného položku môže byť mierne odlišné.


  • type1: Podpora Dropshipping
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: obočie pero tetovanie, obočie ceruzka, obočie pero, obočie vzorkovníka nálepky, obočie, Obočie Nálepky, 4d obočia, tetovanie, oko obočie shaper, obočie tetovanie, obočie nálepky.

Môžete tiež rád