DIY Tesárstvo Ručné Rotačné Vŕtanie Otvoru Nástroje na Vŕtanie Punč Výstružníky DIY Plastové Tesárstvo Plavidlá, Vŕtanie Nástroj Ručne kľukou vŕtačka

€4.02 €5.73

modname=ckeditor DIY Tesárstvo Ručné Rotačné Vŕtanie Otvoru Nástroje na Vŕtanie Punč Výstružníky DIY Plastové Tesárstvo Plavidlá, Vŕtanie Nástroj Ručne kľukou vŕtačka

Self-tesný liatina materiál

Ručné Vŕtačky DIY Tesárstvo Ručné Vŕtačky Vŕtačka Spotrebný materiál na Vyučovanie Nástroje

Špecifikácie Produktu: 3/8" (A) 1/4" (B)

Trochu upínacie rozmedzí: A: 1.5 mm-10 mm (3/8 palca) B: 0.6-6 mm (1/4 palca)

Prázdne ocele je vhodný na drevo, dosky, bambus, mäkké železo, plasty, PVC, akryl, atď. Nie je vhodný pre vŕtanie ťažké kovové materiály, keramické dlaždice, betón, atď.

Rozsah použitia: liek nevyžaduje žiadne napájanie, manuálne ovládanie rýchlosti a vŕtacie pozície, jednoduché ovládanie a bezpečné, v porovnaní s elektrickú vŕtačku, ale nízka rýchlosť, nízka prenos krútiaceho momentu, nie je vhodný pre vŕtanie ťažké kovové materiály, keramické dlaždice, tehly, Betón, atď.; vhodné na drevo, bambus, mäkké železo, meď, hliník, plasty, PVC, akryl, laminátové dosky, dosky plošných spojov a tak ďalej. Je to ideálny nástroj pre drevospracujúci, HOBBY nadšencov, model nadšencov, žiakov praktické skúšky spôsobilosti a pedagogickej praxe.

Riadnym self-sprísnenie vlastnosti produktu:

1, vŕtať rám a ručne kľukou pre liatiny

2, plastová rukoväť je polypropylénový plast;

3, jeden prevodový pohon

4, drill key chuck svorka vŕtať veľkosť:

Upínacej rozsah: 1.5 mm-10 mm (3/8 palca)

B upínacie rozmedzí: 0.6-6 mm (1/4 palca) Poznámka: Kúpiť ručné vŕtačky, dať 10pcs bit


  • Materiál: Liatina
  • B upínacie rozmedzí: 0.6-6 mm (1/4 palca)
  • Upínacej rozsah: 1.5 mm-10 mm (3/8 palca)
  • Číslo Modelu: Ručné Vŕtačky
  • Druh: Nástroj Ruka Časti
  • Názov Značky: TOMASIEN
  • Použitie: Komerčné Výroba

Štítky: prípade htc desire hviezdy, chevy iskra, strešný nosič, chevy prímestskej pickup, prípad telefón 7a red boy, bronz tryska karcher, lacné páva kostým, bronz časti náramok, fotoaparát telefónu motorola, cape long beach čierna.

Môžete tiež rád